Pieśni ku czci Świętego Józefa

Opublikowano przez : 19 Paź 2013 w Aktualności | 0 komentarzy

„Pieśni ku czci św Józefa” to już XVI Edycja Ogólnopolskich Warsztatów Liturgiczno-Muzycznych. Tym razem organizator, ksiądz Piotr Podolak, zaprasza nas wyjątkowo do Kalisza, gdzie warsztaty odbędą się w dniach 24-27.10.2013 a poprowadzą je muzycy, których zainteresowanym nową muzyką liturgiczną przedstawiać nie trzeba: s. Karen Katarzyna Trafankowska, Hubert Kowalski, Piotr Pałka, Jakub Tomalak, Daniel Synowiec i Paweł Bębenek.

 

Będą też z nami: Krajowy Duszpasterz Muzyków Kościelnych, o. Nikodem Kilnarks. Piotr Górski z Kalisza, którzy zapewnią opiekę duchową.

Owocem naszej pracy będzie modlitwa muzyką podczas Eucharystii celebrowanej przez ks. Piotra Górskiego 27.10.2013 w Sanktuarium Świętego Józefa o godzinie 11 a zaraz potem odbędzie się koncert uczestników warsztatów, na który serdecznie zapraszam. A ze względu na wyjątkowo dużą ilość uczestników warsztatów zapowiada się ciekawe brzmienie.

 

Dla wszystkich zainteresowanych śpiewem lub grą na instrumentach wszelkie potrzebne informacje dotyczące zapisów przygotowano na stronie http://melodeus.pl/warsztaty-liturgiczno-muzyczne/xvi-warsztaty-liturgiczno-muzyczne-piesni-ku-czci-swietego-jozefa.html

close
Facebook IconYouTube IconTwitter IconOdwiedź mój blogOdwiedź mój blog